Czy w Polsce są kosmetyki eko

Wróciłam niedawno do Polski po 30 latach pobytu w Norwegii. W Norwegii używałam naturalnych, ekologicznych kosmetyków. Lecąc samolotem zastanawiałam się czy kupię w Polsce eko kosmetyki. Nie wyobrażałam sobie, że mam używać tradycyjnych. Martwiłam się też, że jeżeli znajdę eko kosmetyki czy będą one dobre  i czy spełnią moje oczekiwania..? 

Czy polskie kosmetyki eko spełnią moje oczekiwania

polskie kosmetyki ekoPo rozpakowaniu walizek itp. udałam się  na poszukiwanie ekologicznych kosmetyków. Mile się zdziwiłam bo w drogeriach było sporo naturalnych kosmetyków. Kupiłam eko kremy na dzień i na  noc, serum do twarzy, balsamy do ciała, szampony i odżywki do włosów. Zaskoczyły mnie pozytywnie polskie kosmetyki eko. Okazały się pod względem składu, właściwości równie dobre jak te, które używałam w Norwegii. Zachwyciły mnie również przepiękne ekologiczne opakowania, po prostu śliczne w swej prostocie. Moim zdaniem naturalne kosmetyki są dla skóry jak balsam, dają nadzwyczajne a nawet rewelacyjne efekty.Szczególnie pokochałam masła do ciała, to takie balsamy ale  z dużą zawartością naturalnych, roślinnych substancji. Wypróbowałam też ekologiczną, nieniszczącą farbę do włosów. Pokryła ona bez problemu kilka moich siwych włosów. Włosy stały się  pełne blasku, koloru, wyglądały świetnie. Fajnym pomysłem są też ekologiczne, morskie gąbki do kąpieli. Można nawet zdobyć eko balsamy brązujące ciało. Moim zdaniem to hit, zdrowa opalenizna w zasięgu ręki.

W Polsce można kupić bardzo dobrej jakości naturalne kosmetyki. Kupiłam sporo eko kosmetyków, które spełniły moje oczekiwania. Polubiłam wiele eko marek, które oferują kosmetyki w pełnej gamie. Począwszy od kremów, balsamów, szamponów a skończywszy na dezodorantach w sztyftach, farbach do włosów, olejkach.