Coraz młodszym dziewczynkom przekuwa się uszy

 

Każda kobieta, bez względu na wiek, chce być piękna i chce błyszczeć. Nic więc dziwnego, że tyle małych dziewczynek uwielbia bajki o księżniczkach wystrojonych w zdobne suknie. Kto ma dziecko płci żeńskiej ten wie, jak dużą wagę dziewczynki już od najmłodszych lat przywiązują do swojego wizerunku. 

Urocze kolczyki dla młodych dam

złote kolczyki dla dziewczynkiDziewczynki w wieku przedszkolnym i młodszym bardzo chętnie naśladują we wszystkim swoje mamy lub starsze siostry. Dla nich fascynujące jest strojenie się w świecącą biżuterię czy malowanie kosmetykami mamy. Widać więc już od najmłodszych lat pewną tendencję wśród kobiet do tego, aby zachwycać swoim wyglądem. bardzo dużo rodziców decyduje się na przekucie uszu dziewczynkom już nawet w wieku dwóch lat. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii takie przekucie uszu nie jest bolesnym przeżyciem. Ważne jest tylko, aby zakupić specjalne, złote kolczyki dla dziewczynki, gdyż przy jeszcze młodym organizmie sztuczne kolczyki mogą wyrządzić trochę szkody. Złoto lub ewentualnie srebro zawsze będą bezpieczne. W sklepach jubilerskich od jakiegoś czasu pojawiły się oddzielne gabloty z kolczykami przeznaczonymi tylko i wyłącznie dla młodych dam. Są one niezwykle urocze. Posiadają kolorowe kamyczki ułożone na przykład na kształt serduszek, kwiatków czy owoców. Są też takie modele, które są miniaturkowym przedstawieniem postaci z bajek. Wybór jest tak ogromny, że każda dziewczynka znajdzie coś, co jej się spodoba.

Przekuwanie dzieciom uszu staje się procederem wykonywanym na coraz młodszych dziewczynkach. Wszystko dlatego, że stał się to bezbolesny zabieg. A każda młoda dama chce wyglądać przecież pięknie. Pierwsze kolczyki powinny być ze złota, ewentualnie ze srebra tak, aby uniknąć ewentualnego zakażenia.