Chodź, pomaluj mój drewniany świat

 

Drewno jest na tyle wdzięcznym tworzywem, że utalentowani wytwórcy mogą wykreować z niego cuda, cudeńka i niesamowitości. Drewno nie tylko pozwala rzeźbić w nim, ale również malować na dowolne kolory, odpowiadając tym samym na potrzeby niemal każdego klienta.

Jak malować, to tylko spray’em Deco Color

spray deco color do drewnaNa rynku znaleźć można wiele produktów, których celem jest zmienienie koloru drewnianej powierzchni. Wybrać możemy spośród farb, bejc i lakierów. Interesującym wyborem wydaje się być spray Deco Color do drewna. Jest to szybkoschnący lakier w aerozolu, przyjazny dla środowiska i niezawierający toluenu. Jego wiodącymi cechami są bardzo dobre krycie malowanej powierzchni i krótki czas schnięcia, który oscyluje w granicach 10-15 minut. Po 30-40 minutach lakier staje się nieprzylepny, a całkowite utwardzenie następuje mniej więcej po dobie od momentu pomalowania powierzchni. Deco Color cechuje się wysokim połyskiem i odpornością na ścieranie i warunki atmosferyczne. Jest stosunkowo wydajny – 400 mililitrów wystarcza na pokrycie nawet dwóch metrów kwadratowych powierzchni! To co istotne dla wszystkich wytwórców w drewnie, Deco Color ma bogatą kolorystykę, w której mieszczą się m.in. takie kolory jak: szafirowy, turkusowy czy złoty – łącznie cała paleta liczy sobie 30 najpopularniejszych kolorów. Z kwestii praktycznych, ważne jest to, że spray Deco Color stosować można zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku – w każdych warunkach wykaże się taką samą wytrzymałością koloru.

Spray Deco Color jest produktem łatwym w aplikacji, szybkoschnącym, a przede wszystkim wydajnym. Bogata paleta kolorów uszczęśliwi każdego klienta, który dzięki temu z możliwie największą precyzją odzwierciedli swoje oczekiwania, co do barwy każdego piękna wytworzonego z drewna.