Certyfikowane rajstopy Aries

Moja mama niedawno przeszła skomplikowany zabieg zamykania otwartych żylaków, które już od wielu lat szpeciły jej nogi. Zabieg z całą pewnością pozytywnie wpłynął na stan jej zdrowia (najbardziej widoczne skupiska rozlanych żył wygładziły się i zmniejszyły swoją powierzchnię), jednak aby utrzymać ten stan niezbędne były pewne ochronne działania profilaktyczne. Z myślą o zdrowiu mojej mamy zakupiłam dla niej w sklepie medycznym kilka par specjalistycznych rajstop, które miały jej pomóc w walce z żylakami.

Przeciwżylakowe właściwości rajstop 

certyfikowane rajstopy ariesZabieg, który przeszła moja rodzicielka polegał na zamykaniu otwartych, rozlanych żylaków za pomocą specjalistycznego, medycznego lasera. W ten oto sposób zaognione zmiany, które pokrywały jej nogi wyraźnie się zmniejszyły i wygładziły, leczniczy laser wzmocnił również wewnętrzne ściany żył. Dzięki temu ogólny stan zdrowia mojej mamy oraz kondycja jej skóry polepszyła się, jednak istniała zawsze możliwość ponownego wystąpienia żylaków. Pragnąc uchronić moją mamę przed nawrotem schorzenia, zakupiłam dla niej certyfikowane rajstopy Aries, które polecono mi w profesjonalnym sklepie medycznym. Produkt ten miał nie tylko pełnić funkcję swoistego kompresu o silnych właściwościach uciskających (który zalecany jest w leczeniu żylaków). Rajstopy te wykonane są z specjalnego, elastycznego materiału, który wzbogacony jest o cząsteczki srebra posiadające silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Aktywne jony srebra wykazują ponadto silne właściwości odkażające, a nawet i dezynfekujące (bardzo dobrze sprawdzą się więc w przypadku otwartych ran, spowodowanych m.in. niedawno odbywanymi zabiegami medycznymi czy operacjami). Ponadto srebro to pozytywnie wpływa również na ogólną higienę naszego ciała: uniemożliwia m.in. rozmnażanie się bakterii zawartych w poci. Specjalistyczna, opatentowana przez producenta SUBSTANCJA Sanitized Silver, którą pokryte są włókna rajstop działa na naszą skórę niczym dezodorant (zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz odświeża w ciągu dnia nogi). 

Moja mama była bardzo zadowolona z zakupionych przeze mnie dla niej rajstop. Produkt ten nie tylko zbawiennie zadziałał na jej skórę (jony srebra przyspieszyły gojenie się ran), ale również dzięki odpowiedniej sile nacisku poprawił krążenie krwi mojej rodzicielki. Warto przy tym również zaznaczyć, że produkt ten udało mi się zakupić w atrakcyjnej, przystępnej cenie. Z całą pewnością w przyszłości ponownie sprawię więc taki prezent mojej mamie.