Bona Fraffic i jej właściwości

Drewno potrafi olśniewać wyglądem nawet po wielu latach użytkowania. Nie ma znaczenia, czy bierze się pod uwagę meble, schody czy podłogę. Wszystkie te elementy aranżacji wnętrza mogą służyć przez wiele lat, a ich stan nie będzie ulegał zmianie. Jest tylko jeden warunek: o drewno należy dbać i pielęgnować je w określony sposób.

Wydajność i inne cechy

wysokowydajna bona trafficSamo założenie drewnianej podłogi jeszcze nie stanowi gwarancji jej długowieczności. Kolejnym krokiem jest jej pomalowanie w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Lakier tworzy powłokę, która chroni przed zarysowaniami. To pozwala zachować podłogę w dobrym stanie. Nie można jednak zaprzeczyć, że taki zabieg wiąże się ze sporymi kosztami. Drewno z reguły trzeba pomalować więcej niż jeden raz, najczęściej rozpoczynając od nałożenia warstwy lakieru podkładowego. W przypadku dużych powierzchni wydatek może przerażać. Jeśli dodatkowo mamy do czynienia z budynkiem użyteczności publicznej, trzeba liczyć się z tym, że podłoga będzie musiała często podlegać konserwacji i renowacji, ze względu na jej duże obciążenia i narażenie na ścieranie. Cały czas, z myślą o takich obiektach, poszukuje się rozwiązań, które uczynią lakiery bardziej odpornymi i wytrzymałymi. Przykładem efektów tych prac jest wysokowydajna Bona Traffic. Lakier ten rekomendowany jest dla budynków użyteczności publicznej, ale może go stosować każdy, kto dysponuje podłogą narażoną na zniszczenie i chce ją przed nimi zabezpieczyć.

Jest łatwy w aplikacji i dobrze się rozprowadza, dając doskonale równomierną powłokę pozbawioną smug. Produkt jest bardzo wydajny, a zadowalający efekt można uzyskać już po nałożeniu jednej warstwy. Dzięki niemu można znacznie zmniejszyć koszty renowacji podłóg, przy jednoczesnym zwiększeniu skuteczności tego zabiegu. Nie trzeba go często ponawiać – wystarczy odnowienie co kilka lat.