Białe dziecięce łóżko

Moja siostra dużo pracuje, a jest samotną matką. Do tego charakter jej pracy wymaga dość częstych wyjazdów poza miasta. Dlatego też często pomagamy mojej córce i zajmujemy się jej córką, Tosią. Wcześniej spała na kanapie w salonie ale postanowiłam, że czas by kupić jej własne łóżko i umieścić je w gabinecie, który używam tylko w ciągu dnia.

Szukałam białego, prostego łóżka

uniwersalne białe łóżko dla dzieckaNie miałam zbyt dużych wymagań co do łóżka jakie zamierzałam kupić dla swojej siostrzenicy. Szczerze mówiąc zależało mi głównie na tym by było ono białe, bo w takim kolorze są inne meble w gabinecie. Jednakże poszukiwania nie były proste i trochę czasu zajęło znalezienie mi takiego łóżka, które będzie w korzystnej cenie, a będzie miało dobry dizajn, będzie białe i przede wszystkim będzie ono wygodne do spania dla Tosi. Nigdy bym powiedziała, że uniwersalne białe łóżko dla dziecka będzie tak trudne do znalezienia. Wiele z łóżek, które oglądałam nie podobały mi się, bo było na pierwszy rzut oka widać, że nie są one wykonane z materiałów dobrej jakości. Wiem, że to tylko łóżko dziecięce ale to nie znaczy, że nie musi być solidne. Wręcz przeciwnie. W końcu udało mi się znaleźć ładne drewniane łóżko. Jak na łóżko dziecięce było całkiem duże. W zestawie był już materac, który jest naprawdę wygodny. Mam wrażenie, że leży się na nim wygodniej niż na moim własnym łóżku. Bardzo się cieszę, że Tosia ma u nas tak ładne łóżko.

Tosia bardzo się ucieszyła widząc, że ma teraz u nas własne łóżko. Bardzo podoba jej się łóżko oraz pościel, którą jej kupiłam. Ona uwielbia koty, więc kupiłam dla niej uroczą pościel w rysunkowe kotki. Mebel, który udało mi się kupić pasuje do wyposażenia mojego gabinetu i bardzo podoba się mojej siostrzenicy. Na niczym więcej mi nie zależało.